Home دانلود فیلم جدیداحضار – The Conjuring
احضار – The Conjuring

احضار – The Conjuring

احضارThe Conjuring

کارگردان : جیمز وان
نویسنده : چاد هِیس – کری هِیس
بازیگران : پاتریک ویلسون – ویرا فارمیگا – ران لیوینگستون – لیلی تیلور
سال اکران : 2013

 احضار – The Conjuring
احضار – The Conjuring

فیلم ترسناک احضار – نخستین فیلمی که در لیست ما قرار میگیرد ، یکی از نام آشنا ترین آثار در ژانر وحشت به شمار میرود . « احضار » در سال 2013 توسط جیمز وان کارگردان موفق آمریکایی تولید شد که نخستین فیلم ازاین مجموعه به شمار میرود .

احضار یکی از منحصر به فردترین فیلم ترسناک های تاریخ سینما است و عموما به عنوان مخوف ترین اثر در ژانر وحشت شناخته میشود . اغلب منتقدین بزرگ این فیلم را مورد ستایش قرار داده اند چرا که با کمترین خشونت ، بیشترین ترس و هیجان را به مخاطب القاء میکند .

داستان فیلم احضار در مورد یک خانواده است که با پنج دختر خود به خانه ای بزرگ در روستای « رود آیلند » واقع در ایالات متحده نقل مکان میکنند . در همان لحظه ی اول ورود به خانه ، سگ خانواده حاضر به ورود به خانه نمیشود که کمی بعد آن سگ کشته میشود .
به زودی خانواده « پرون » متوجه میشوند منزلشان توسط قدرتی فراطبیعی کنترل میشود . مادر خانواده از دو متخصص مسائل فراطبیعی و ناشناخته درخواست کمک میکند . این دو متخصص اِد و لورین وارِن نام دارند که کمی بعد از ورود به خانه متوجه میشوند با پیچیده ترین پرونده دوران زندگی شان مواجه شده اند.

اتفاقاتی که در طول فیلم رخ میدهند ، شوک و ترس زیادی را به مخاطب وارد میکند و بیننده به معنای واقعی شاهد یک فیلم ترسناک است . اگر تاکنون این فیلم را ندیده اید و به ژانر وحشت علاقه مند هستید ، پیشنهاد میکنیم در اسرع وقت آنرا تماشا کنید و لذت ببرید .

لازم به ذکر است که این فیلم بر اساس داستانی واقعی ساخته شده .