Home دسته‌بندی نشدهاکوآلایزر – The Equalizer
اکوآلایزر – The Equalizer

اکوآلایزر – The Equalizer

اکوآلایزر The Equalizer

کارگردان : آنتوآن فوکوا
تهیه کننده : تاد بلک – جیسون بلومنتال – دنزل واشنگتن
بازیگران : دنزل واشنگتن – مارتون سوکاس – کلویی گریس مورتس – ملیسا لیو – هیلی بنت
سال اکران : 2014

اکوآلایزر – The Equalizer
اکوآلایزر – The Equalizer

یکی دیگر از بهترین فیلم های جهان اکوآلایزر یا متعادل کننده است . این فیلم در سال 2014 توسط آنتوآن فوکوا کارگردانی شد و توانست موفقیت چشمگیری را برای تولیدکنندگانش به ارمغان بیاورد.

ستاره‌ی فیلم دنزل واشنگتن در موفقیت این فیلم نقش بسزایی داشت و به خوبی توانست از پس نقش خود بربیاید . داستان فیلم در مورد یک کارگر ساده « رابرت مک کال » است که در فروشگاهی بزرگ مشغول به کار است و عادت دارد بعدازظهرها برای نوشیدن چای و مطالعه به یک کافه برود.

در کافه دختر جوانی با مک کال رابطه‌ی دوستانه برقرار میکند و هرشب در مورد کتاب‌هایی که رابرت میخواند سوال‌هایی میپرسد . یک شب دختر جوان از بیرون رفتن با یکی از اعضای مافیای روسی سرباز میزند و آن مرد دختر را تا سرحد مرگ کتک میزند . نقطه‌ی عطف داستان از همین جا شروع میشود و مشخص میشود که رابرت قبلا یکی از آدم کش‌های دولت بوده و حال قصد دارد انتقام دختر را از مافیا بگیرد .

در داستان فیلم شاهد کشت و کشتارهای بسیار زیبا و جذابی هستیم و درخشش دنزل واشنگتن مخاطب را مجذوب خودش میکند . به عنوان معرفی فیلم و پیشنهاد فیلم خوب ، این شاهکار را به شما ارائه میدهم و امیدوارم که از تماشای این اثر لذت ببرید .