Home دانلود فیلم جدیدمحمد راد آلبوم «رویای خط خورده» را منتشر می‌کند

محمد راد آلبوم «رویای خط خورده» را منتشر می‌کند

موسيقى ما – محمد راد از خواننده‌های جوان موسیقی پاپ است و قطعه «شهر بارونی» که به صورت دو صدایی توسط او و سیامک عباسی اجرا شده از جمله قطعه‌های شناخته شده این خواننده است. سفر با ترانه‌ای از بابک صحرایی و موسیقی ناصر چشم‌آذر از جمله قطعه‌های آلبوم جدید محمد راد است که می‌توانید به طور اختصاصی از موسیقی ما بشنوید.

محمد راد این روزها آلبوم جدید خود به نام «رویای خط خورده» را آماده انتشار دارد و در حال حاضر مشغول تهیه و تولید چندین قطعه جدید است که قبل از انتشار آلبوم رسمی‌اش، روانه بازار خواهند کرد.

تمام ترانه‌های آلبوم این خواننده سروده بابک صحرایی است و چهره‌هایی همچون ناصر چشم‌آذر، تورج شعبانخانی، نیکان، امین قباد، ساناز کریمی و پوریا حیدری ساخت موسیقی این مجموعه را بر عهده داشته‌اند.

محمد راد که چندین ماه پیش تیتراژ برنامه تلویزیونی «خونه نو مبارک» را اجرا کرد، در بیش از یک سال گذشته تعدادی تک قطعه را نیز به انتشار رساند، که از آن جمله می‌شود به قطعه‌های شاید خدا نخواست، یک لحظه، تیک و تاک و شک اشاره کرد.

محمد راد درباره قطعه «سفر» می‌گوید: «در کارهایم سعی کرده‌ام که فضاهای مختلف ترانه و موسیقی را تجربه کنم. سفر تجربه ارزشمندی برای من بوده چرا که این فرم از موسیقی و همچنین ترانه، همیشه دارای ارزش‌های خاص خودش است. کارهایی که تا به امروز اجرا کرده‌ام از منظر موسیقایی در ساختار موسیقی روز و مدرن قرار دارند و سفر از جمله قطعات من است که به لطف حضور استاد ناصر چشم‌آذر، قطعه‌ای ارکسترال و فاخراست».

میکس قطعه سفر به خوانندگی محمد راد، توسط حمیدرضا آداب انجام شده و بهرنگ نامداری طراحی کاور آن را برعهده داشته است.

روتیتر: 
همکاری این خواننده با بابک صحرایی و ناصر چشم‌آذر در قطعه «سفر»
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
عکس خبر اول: 

دسته بندی مطلب:

خلاصه مطلب: 
+ قطعه «سفر» با صدای محمد راد را از تماشاخانه سایت موسیقی ما دانلود کنید

موسيقى ما – محمد راد از خواننده‌های جوان موسیقی پاپ است و قطعه «شهر بارونی» که به صورت دو صدایی توسط او و سیامک عباسی اجرا شده از جمله قطعه‌های شناخته شده این خواننده است. محمد راد این روزها آلبوم جدید خود به نام «رویای خط خورده» را آماده انتشار دارد و در حال حاضر مشغول تهیه و تولید چندین قطعه جدید است که قبل از انتشار آلبوم رسمی‌اش، روانه بازار خواهند کرد….

گوشی

خبرگذاری خوزستان

Learn more about telugu cinema news telugu360 at http://www.telugu360.com