Home دانلود فیلم جدیدرازی که رولینگ پیش از هر کسی با پروفسور اسنیپ در میان گذاشته بود

رازی که رولینگ پیش از هر کسی با پروفسور اسنیپ در میان گذاشته بود

داستانِ رقاصی با بیماری اختلال چند شخصیتی که در تلاش برای حفظ شخصیت اصلیِ خودش است و در این راه با روان شناسی آشنا میشود تا رمز و راز ارواحی که تسخیرش کردند و کشف کنند…

نوشته دانلود فیلم Frankie and Alice 2010 اولین بار در دانلود فیلم با لینک مستقیم پدیدار شد.

اسکای نیوز

آپدیت نود 32

635887246593753869-ALAN-RICKMAN-AS-SNAPE-15-42992467

به گزارش تیم خبری ایران فیلم
جی کا رولینگ نویسنده مجموعه هری پاتر در مورد وقایعی ک منجر به همکاری وی با آلن ریکمن در خصوص فیلم هری پاتر برای وی رخ داده است صحبت میکند.
ریکمن که در سن ۶۹ سالگی پس از هفته ها درگیری با بیماری سرطان درگذشت در سال ۲۰۱۱ اعلام کرد ک رولینگ برای به اجرا در آوردن فیلم هری پاتر نخست با من صحبت کرد و نقش مرا در نقش پروفسور اسنیپ پیش از همه برگزید.
رولینگ در پستی که در توییترش منتشر ساخته است در مورد این انتخاب برای نقش پروفسور سوروس اسنیپ ابراز رضایت کرده است.
طرفداران سری فیلم های هری پاتر حتما به یاد دارند که در قسمت آخر فیلم هری پاتر زمانی که هری در حال دیدن خاطرات پرفسور اسنیپ است. آن زمانی ک اسنیپ متوجه میشود دامبلدور هری را برای قربانی شدن آماده کرده است و در واقع نقشه کشیده است تا هری قربانی شود اسنیپ عصبی میشود و در جواب این نقشه دامبلدور یک پاترونوس (سپر محافظ) درست میکند، سپری شبیه به سپر مادر هری پاتر و این موضوع نشان دهنده این است که اسنیپ تا چه اندازه به او علاقه داشته است.
ریکمن در مورد این نقش مطالعه زیادی کرده بود و به دلیل عشقی که در ورای این نقش وحود داشت آنرا قبول کرد.اگر چه تمامی این حقایق تا زمانی ک آخرین چاپ کتاب رولینگ منتشر نشده بود جایی درز نکرد، اما این موضوعی بود که رولینگ با ریکمن در میان گذاشته بود

نوشته رازی که رولینگ پیش از هر کسی با پروفسور اسنیپ در میان گذاشته بود اولین بار در سایت ایران فیلم – مرجع دانلود و اخبار سینما پدیدار شد.

فیلم سریال آهنگ

Learn more about telugu cinema news telugu360 at http://www.telugu360.com